לקוחות מספרים

בס"ד
ליפעת היקרה, אני רוצה להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור והליווי לאורך השנים בתיק הגירושין שלי. כשפניתי אלייך לראשונה, לפני כחמש שנים, לא ציפיתי שנעבור כזו דרך ארוכה יחד, ואזכה לליווי אישי, מקצועי ואיכות שכזה. מהפגישה הראשונה שלי אתך הבנתי שהגעתי למקום הנכון. הבנתי שמולי יושבת אישה רצינית, בעלת יושרה מקצועית, קשובה ואמפטית.
למרות הקשיים והסיבוכים בתיק, את עומדת איתן ולא מוותרת. אני מרגישה שאני תמיד יכולה לסמוך עלייך, לפנות אלייך ושתמיד תקשיבי ותכבדי את דעתי. את מייעצת, מחזקת ותומכת בדרך רגועה ואוהדת לאורך כל הדרך. הכתיבה שלך נחרצת, רהוטה ואמתית. תודה לך יפעת, על מאור הפנים, הליווי הצמוד, התמיכה והזמינות שלך בכל עת. תודה שאת נלחמת עבורי ועושה כל מה שניתן. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם.
ורדית.

כאשר הבנתי שנישואיי עלו על שרטון ומרגע שההחלטה היתה לשים קץ לנישואין אלה, פניתי לעו"ד יפעת כדי שתייצג אותי לאורך כל תהליך הגירושין. מאחר ומדובר במערכת יחסים מאוד מורכבת ואפילו קשה, ביני ובין בן הזוג שממנו אפרד ולנו יש ארבעה ילדים קטינים, יוצא שלא מעט (בלשון המעטה) אני יוצרת קשר עם יפעת בשעות מאוד לא שיגרתיות וגם במהלך שישי שבת. כאשר אני מדווחת לעו"ד יפעת ומעדכנת אותה על הקורה אותנו (אותי וילדיי, או ילדיי לבד עם אביהם), תמיד יפעת נמצאת שם בשבילי בכל שעה ובכל רגע, מגיבה מיד להודעות שאני שולחת לה, עונה לטלפונים שלי, מקשיבה לכל מילה שיוצאת מפי, ותמיד בנועם מרגיעה אותי, מטפלת בהתפתחויות חדשות במיידי וללא דיחוי. יפעת יוצרת עימי קשר גם כשאיני יוזמת ושואלת מה נשמע? כיצד הילדים מרגישים עם אביהם? כשהם איתו במסגרת הסדרי הראייה…
אני בהחלט יכולה לומר שבמקרה שלי הלא "קל/פשוט" בכלל, אני מצליחה לעמוד על שתי רגליי הרבה בזכות יפעת, היא זו שנותנת לי המון כוח ויכולת להמשיך ולתפקד בשגרה היומיומית המטורפת שאני נמצאת בה. זכיתי לפגוש מעבר לעו"ד… אדם עם המון רגש, איכפתיות, רצון לסייע (מחוץ לשעות עבודתה), סבלנות וסובלנות ועוד ועוד….ועל כך אקדים ואומר תודה…!!!
רינת יוסף.

לכל המעוניין ,
עו"ד יפעת לב ארי פרידברג מטפלת בתיקי המשפחה שלי מאז שנת 2010. בשנת 2010 הגעתי ליפעת בעקבות המלצה וזאת לצורך ליווי בתהליך גירושין אותו עברתי אז. לאחר סיום הליך גירושי המיידי לא תם הטיפול בענייני ויפעת מלווה אותי בכל ההתפתחויות וההתרחשויות הרבות מאז וכמו גם מטפלת בתיקים הנוספים שנפתחו לאורך הדרך. מדובר בעורכת דין מזן אחר, מקצוענית, רצינית המגלה חשיבה מחוץ לקופסה ופתרונות יצירתיים בד בבד עם יושר אישי ומקצועי ראוי לשבח. יפעת גילתה נכונות לסייע תמיד גם אם בשעות לא קונבנציונאליות או בעתות משבר וללא התראה מוקדמת. יחסה האישי והלבבי של יפעת אינו גורע כהוא זה מהמקצועיות בה היא טיפלה ועדיין מטפלת בכל הסוגיות המשפטיות העומדות לפתחי .
אשמח לסייע במידע נוסף באם יידרש .
בברכה,
חגית ברלב.

לכל המעוניין
יפעת לב ארי היא עו"ד אכפתית חמה ומקצועית בקיעה בחוקים ובכללים הנהוגים בתחום יודעת בדיוק להרגיע ולהסביר דברים שלא ברורים ללקוח. יודעת להוביל לפשרות כמה שפחות "כואבות" בנסיבות הקיימות. יודעת למקד בין התפל והעיקר, מכוונת להפרדה בין הפגיעה הנפשית לבין הרצון ל"נקמה" והצורך בפשרה בנושאים מסוימים. מבחינת זמינות היא זמינה בכל שעה וזמן נתון אפילו ביום שישי בערב קיבלתי סיוע שמבחינתי זה לא היה ברור מאליו. ממליצה בחום לכל אדם הזקוק לסיוע בתקופה קשה של תהליך גירושים.
ממני
ליאת אברהם-אלפי

בס"ד
לכל המעוניין,
לפני כשלוש שנים פתחנו בהליכי גירושין, ושכרתי את עו"ד יפעת לב ארי פרידברג.
כבר בפגישת הייעוץ הבחנתי בידע העצום שלה לצד יושר ואמת. לאורך כל התקופה יפעת היתה לצידי, תמכה בי בכל המובנים, בכל שעה משעות היום והלילה. לאורך כל התהליך לא הייתי לבד, חשתי שיש איתי דמות חזקה וסמכותית ומקצועית מאוד, שתעשה הכל למען הצדק והאמת.
לאחר פסק דין מאוד לא הגיוני בנושא מזונות, יפעת הציעה שנעתור למחוזי, וציינה שהיא לא מתכוונת לקחת ממני שכר טרחה כלל ותמשיך להיות לצידי עד שהצדק ייעשה. כמו כן ציינה שלא תהסס לפנות גם לבג"ץ ללא שכר טרחה אם נידרש לכך. אין ספק שזכיתי בכך ששכרתי את יפעת, הן מהפן המקצועי והן בשל היכרותי עם אישיות מיוחדת כזו!
בברכה,
פנינה קרני